Medzinárodná barmanská súťaž Vinný Cocktail Cup Bzenec 2020

Vo februári sme sa zúčastnili na 6. ročníku medzinárodnej barmanskej súťaže Vinný Cocktail Cup 2020, ktorá sa konala v českom meste Bzenec. Organizátormi tejto súťaže bola stredná škola gastronómie, hotelierstva a lesníctva Bzenec.

Oliver Kažimír zdolal konkurenciu!

Dňa 19. 12. 2019 sa v Bowlingu pri trati konalo Krajské finále žiakov stredných škôl. Organizátorom bol Odbor školstva Ú PSK. Súťažilo sa v kategórii štvorčlenných družstiev a jednotlivcov.

Olympiáda v AJ a Best in English

Každý rok sa naša škola teší novým jazykovým talentom, ktorí sa neboja popasovať s konkurenciou. Aj tento rok sekcia anglického jazyka zorganizovala niekoľko súťaží v anglickom jazyku.

Bowling

Dňa 06.12.2019 sa v Bowlingu pri trati konalo Okresné kolo žiakov Prešovských stredných škôl. Družstvo tvorili štyria hráči a jeden vedúci. /za školu 2 dievčatá a 2 chlapci/.

Koláč Rádia Regina Východ 2019

Prvý týždeň nového školského roka 2019/20 sme začali pracovne prípravou na súťaž Koláč Rádia Regina 2019 Košice.