Celoškolská súťaž z ADK - Písanie desaťprstovou hmatovou metódou 2024

Dňa 18. 6. 2024 sa uskutočnila v našej škole celoškolská súťaž z ADK – Písanie desaťprstovou hmatovou metódou v Programe ATF, ktorá bola určená pre žiakov prvého ročníka. Zúčastnili sa jej víťazi triednych kôl.

Kľúč od pevnosti Stará Ľubovňa 2024

V dňoch 14. - 16. 6. 2024 sa študenti Hotelovej akadémie zúčastnili 30. ročníka medzinárodnej súťaže “Kľúč od pevnosti Stará Ľubovňa”.

Dráma na záver školského roka, a dokonca po francúzsky!

O drámu sa postarali žiaci II.A triedy Charlotte Kostelníková a Tomáš Oslacký. 14. júna sa totiž v Nitre konalo celoslovenské kolo jazykovo-umeleckej súťaže Jazykový kvet, kde si naši študenti vybojovali krásne 1. miesto v kategórii dráma vo francúzskom jazyku.

Four Fest 2024

Dňa 6. 6. 2024 sa naše žiačky zúčastnili súťaže Four Fest 2024 v Rimavskej Sobote. Jednotná téma pre všetky kategórie či už barman, barista, someliér alebo čašník bola Tiki kultúra.

Slovak Barista Cup junior 2024 Námestovo

V priestoroch Súkromnej spojenej školy EDUCO Námestovo sa 13. 6. 2024 konala baristická súťaž Slovak Barista Cup junior. Bezprostredná blízkosť Oravskej priehrady a úžasný prístup hosťujúcej školy vytvorili pre súťažiacich skvelé podmienky.

TATRATEA BARTENDERS CUP 2024 Kežmarok

Ďalšia reprezentácia našej školy sa konala v dňoch 5. - 6. 6.2024. Dvaja naši žiaci Martin Mikula a Alex Krescanko sa zúčastnili barmanskej súťaže TATRA BARTENDERS CUP. 2024, ktorú organizovala Hotelová akadémia Otta Brucknera v Kežmarku.

Teqball – majstrovstvá regiónu východ

Školské majstrovstvá regiónu východ v teqballe sa konali dňa 3. 6. 2024 v Prešove.

Deň Európy 2024

Dňa 9. mája 2024 si žiaci našej školy mali možnosť overiť svoje vedomosti o Európskej únií pri príležitosti Dňa Európy. Žiaci IV. A triedy v rámci predmetu Animácia v hoteli pripravili v aplikácií KAHOOT zaujímavý quiz.

HOTELOVÁ TEQ OPEN

Dňa 6. 5. 2024 sa v spolupráci s Teqballovou federáciou Slovenska uskutočnil kvalifikačný turnaj na školské majstrovstvá východu, ktoré sa budú konať 03.06.2024 v Prešove. 10 hráčov si zmeralo sily v kategóriách singles a doubles.

Hviezdoslavov Kubín 2024

V našej škole máme mnoho talentovaných žiakov, ktorí nás reprezentujú nielen na domácom poli, ale aj v zahraničí.

<<< 1 2