Jazykový kvet 2024

Poézia, próza, dráma a cudzie jazyky. To sú kľúčové slová jazykovo-umeleckej postupovej súťaže Jazykový kvet. Naša škola sa môže pochváliť šikovnými študentmi, ktorí nás v tejto súťaži reprezentovali v dvoch kategóriách.

Piešťanský pohár 2024

Dňa 26. 3. 2024 sa žiaci našej školy zúčastnili podujatia Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera. Podujatie organizovala hotelová akadémia Ľ. Wintera v Piešťanoch. Naši žiaci súťažili v kategóriách: Junior SOMELIER, SLOVAK BARISTA CUP junior a BARKULTUR COMPETITION JUNIOR.

Olympijský deň 2024

Dňa 13. 3. 2024 si pre nás žiaci IV. C v rámci predmetu Animácia v hoteli pripravili zaujímavý program v podobe celoškolskej športovej akcie pod názvom Olympijský deň.

Volejbalový turnaj 2024

Dňa 7. 2. 2024 sa v  športovej hale Hotelovej akadémie konala prvá časť okresného kola turnaja vo volejbale stredných škôl -MIX.

Vinný cocktail cup 2024 Bzenec

Dňa 12. 1. 2024 sa naše žiačky Simona Miženková a Sandra Markušová z III.C triedy zúčastnili na barmanskej súťaži Vinný cocktail cup 2024 v Bzenci.

Slovak barista cup junior 2023 Vysoké Tatry

Historicky prvú baristickú súťaž hostila SOŠ hotelová v Hornom Smokovci v piatok 24. novembra 2023.