Výchovný koncer M. Witkowskeho

Dňa 5. decembra 2013 prišiel na pôdu našej školy vzácny hosť. Miroslaw Witkowski, charizmatický poľský spevák je autorom projektu „Byť triezvym človekom znamená byť slobodným a človekom“. Miroslaw študoval v Poľsku a v Spojených štátoch amerických, spieva operu aj pop-music. Má na konte niekoľko významných ocenení.

Imatrikulácia 2013

Tak ako skoro na každej strednej škole, tak aj na našej sa dňa 20. 11. 2013 uskutočnila Imatrikulácia. My, prváci sme boli prijatí do radu hotelierov a zároveň sme boli pasovaní na študentov prvého ročníka.

Deň otvorených dverí 2013

Eurocup prestížna súťaž našej školy každoročne otvorí dokorán dvere nielen účastníkom, ale aj širokej verejnosti. Nebolo tomu inak ani tento rok a Deň otvorených dverí sme zrealizovali v deň súťaže.

Divadelné predstavenie

Dňa 10. 10. 2013 sa 33 žiakov Hotelovej akadémie v Prešove z tried IV. C a IV.D a 2 učiteľky, Mgr J. Kurečková a PhDr. L. Beisetzerová, zúčastnili divadelného predstavenia vo Veľkej sále historickej radnice v Košiciach.

Kurz ochrany života a zdravia 2013

V dňoch 9. 9 – 13. 9. 2013 sa žiaci 3. ročníka zúčastnili Kurzu ochrany života a zdravia na Drienici.

1 2 >>>