Deň otvorených dverí 2013

Eurocup prestížna súťaž našej školy každoročne otvorí dokorán dvere nielen účastníkom, ale aj širokej verejnosti. Nebolo tomu inak ani tento rok a Deň otvorených dverí sme zrealizovali v deň súťaže.

Radi sme privítali pozvané školy a ukázali všetkým naše priestory a hlavne široký záber činností a záujmov žiakov. Úspech mali ako vždy ukážky s ochutnávkami miešaných nápojov a flambovanie. Páčil sa im carving a zdobenie perníkov. Zaujímavé boli nástenky so  zahraničnou  a domácou praxou. Motivačné zvlášť pre základné školy boli prijímacie testy na interaktívnej tabuli.  Návštevníci si  so záujmom prezreli prezentáciu z KOMPRAXU aj možnosti  baristického a barmanského kurzu. Na záver ešte poďakovanie všetkým žiakom a učiteľom, ktorí zapracovali na úspešnom PR školy. Štatistické údaje: 25 ZŠ a337 žiakov, 13 stredných škôl a 380 žiakov 16 rodičov spolu 733 hostí.