Legendy rocku - V. D - 2022

13.04.2022

Dňa 31. 3. 2022 sa uskutočnila žiakom V. D triedy praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky. Na túto slávnosť sme čakali veľmi dlho a už je za nami. Spoločne sme si vybrali tému, s ktorou sme určite ohúrili všetkých pozvaných hostí a s našou ambicióznosťou sme to dotiahli až do najmenších detailov. Vybrali sme si tému, ktorá nebola až taká zvyčajná ako pominulé roky. Bola to slávnostná recepcia s názvom Legendy rocku, pri príležitosti otvorení baru.

Spät do budúcnosti - V. C - 2022

06.04.2022

Študenti V. C triedy dňa 29. 3. 2022 vystrojili veľkolepú recepciu pri príležitosti praktickej časti maturitnej skúšky s témou Klimatická konferencia – Späť do budúcnosti. Hlavnou myšlienkou celej akcie bolo pozrieť sa do minulosti a zaspomínať na to, ako sa menej používali plasty. Zakomponovať to do našich každodenných životov, začať viac recyklovať a starať sa o našu planétu. Uvedomiť si, ako pri našom rýchlom, konzumnom živote trpí planéta.

Karneval v Benátkach - V. B - 2022

01.04.2022

Dňa 24. 3. 2022 sa uskutočnila recepcia pri príležitosti praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky V.B triedy pod názvom Karneval v Benátkach.

Prvé výročie otvorenia Disneylandu na Slovensku

28.03.2022

Dňa 22. 3. 2022 čakala žiakov V. A skúška, na ktorú sa pripravovali počas celého svojho štúdia na tejto škole. V tento deň sa na našej škole realizovala praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky vo forme recepcie na rozprávkovú tému Prvé výročie otvorenia Disneylandu na Slovensku. Táto akcia nám mala ukázať, že mesiace starostí, stresu a hádania sú na niečo dobré, a že dokážeme pracovať ako tím.

Kinderká pre ukrajinské deti

18.03.2022

Aj nás trápi, čo sa deje za našimi hranicami, sledujeme bezútešné správy o utekajúcich, skrývajúcich sa i o mŕtvych. V hlavách sa nám vynárajú otázky, na ktoré nedokážeme nájsť odpoveď, no aspoň tou malou kvapkou v mori sme sa rozhodli stíšiť plač, vyčariť úsmev, zbúrať hradby a dotknúť sa boľavých detských sŕdc.

Cvičná recepcia a banket III. A

17.03.2022

V dňoch 10. 12. 2021 a 11. 3. 2022 sa na našej škole uskutočnila cvičná realizácia praktickej časti maturitnej skúšky triedy III. A vo forme slávnostného banketu a recepcie. Táto príležitosť nám žiakom otvára viacero možností, či už kolektívnej práce, alebo šancu vyskúšať si úlohy manažérov a pracovníkov výrobného a odbytového strediska.

Služba prvého kontaktu na hraničnom priechode Ubľa

11.03.2022

V dňoch 4. - 5. 3. 2022 sme sa traja spolužiaci (žiaci V. C triedy) rozhodli ísť na východnú hranicu Slovenska, kde potrebujú dobrovoľníkov, aby mohli pomáhať tým, ktorí to v dnešných dňoch najviac potrebujú.

Talianska kuchyňa

02.03.2022

Buon giorno! Dobrý deň v Taliansku, vlastne v talianskej kuchyni, na hodine CCJ v II. A. Čo vám z tejto kuchyne dnes ponúkame?

Aktualizovaný školský semafor

28.02.2022

Ministerstvo školstva za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školský zariadeniach zostavilo manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v školskom roku 2021/2022, ktorý stanovuje základné prevádzkové podmienky škôl a školských zariadení, vrátane špecifík dodržiavania protiepidemických opatrení a odporúčaní počas pandémie ochorenia COVID-19.

VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI 2022

14.02.2022

S Dňom zaľúbených – 14. februárom – je už tradične spojená jedna z najväčších náborových kampaní SČK – darcovstvo krvi. Zapájajú sa do nej tisíce ľudí a mnohí z nich sú prvodarcovia.

1 2 ... 12 13 14 15 16 17