KONFERENCIA HORECA DIGIT@L

Dňa 15. – 17. mája 2023 sa v priestoroch Kulturparku Košice konala konferencia HORECA DIGIT@L – Technológie budúcnosti a riešenia pre rozvoj sektora, ktorú organizovala Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska.

Žiaci našej školy pod vedením učiteľov pripravovali v kuchyniach  studené predjedlá, jedlá na teplý bufet, sladké múčniky, dezerty a v priestoroch Kulturparku zabezpečovali výdaj a  obsluhu účastníkov a hostí konferencie.

Zúčastnení vysoko ocenili  kvalitu a chuť jedál, profesionálnu obsluhu a milý a ľudský prístup žiakov našej školy.

16.  mája  sme pripravovali coffee break a obed pre 250 účastníkov a hostí konferencie a 17. mája pre 130 hostí a účastníkov  konferencie. Takéto príležitosti  pomáhajú  žiakom zlepšiť ich praktické zručnosti a pripravenosť  pre trh práce.

Prezident Asociácie hotelov a reštaurácií Slovenska Mgr. Marek Harbuľák  poďakoval riaditeľovi školy MVDr. J. Šenkovi, zamestnancom a žiakom školy, že prispeli k úspešnému priebehu tejto konferencie a vysoko ocenil  profesionálny prístup zúčastnených.