Piešťanský pohár 2024

Dňa 26. 3. 2024 sa žiaci našej školy zúčastnili podujatia Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera. Podujatie organizovala hotelová akadémia Ľ. Wintera v Piešťanoch. Naši žiaci súťažili v kategóriách: Junior SOMELIER, SLOVAK BARISTA CUP junior a BARKULTUR COMPETITION JUNIOR.

V silnej konkurencii viac ako 100 súťažiacich z 25 gastronomických škôl z celého Slovenska a aj Českej republiky predviedli naši študenti svoje zručnosti a skvele reprezentovali našu školu. Žiak Adam Polák z II. A triedy získal cenu za najlepšiu techniku v kategórií barista junior.

V kategórií somelier Junior suťažila Marianna Majdáková z II. B, v kategórií barkultur competition Junior súťažil Alex Krescanko z III .C a v kategórií barista Junior súťažili Adam Polák z II. A, Tomáš Figura z II. A a Tamara Marhavá z I. A triedy.

Srdečne gratulujeme!

Článok s fotogalériou