Mikuláš v hotelovej akadémii

Dňa 7. 12. 2017 sa v našej škole konal Mikulášsky deň. Mikuláš s veselým čertom a milým anjelom k nám zavítali v čase veľkej prestávky a zdržali sa aj na 4. vyučovacej hodine.

Veľmi nás potešili svojou prítomnosťou a sladkou odmenou, pripomenuli nám blížiace sa Vianoce a na chvíľu sme zabudli na vyučovanie.

Sladké prekvapenia mohli žiaci nachystať pre svojich kamarátov i učiteľov aj vopred a Mikuláš doručil sladkú odmenu tam, kde bola určená.

K Mikulášovi patrila možno  netradične aj súťaž medzi triedami. Žiacka školská rada ponúkla sladkú odmenu navyše tej triede, ktorá bude mať najvyšší počet mikulášskych čiapok. Najviac sa ich napočítalo v I. D triede, kde je triednou Ing. Alena Vitkovičová. Aj takto sa dá prejaviť súdržnosť kolektívu.

Mikuláš aj toho roku svoju úlohu úspešne splnil  a všetkých potešil. Dôkazy každý nájde v našej fotogalérii.

Ďakujeme a odteraz sa tešíme na Vianoce.

Simona Jaššová, IV. C trieda