Jarná gastronomická výstava 2014

V tomto roku reprezentovali našu školu  Julka Leššová a Tomáš Gončár z I.A triedy so studenou misou – Rybacie variácie“.

Alexandra Boriščáková, Natália Horváthová z II.C a Merlin Erb z I.B triedy sa podieľali na príprave ovocných dezertov. Na podujatí vystúpili aj naši barmani Róbert Stajanča a Peter Mosorjak zo IV.B triedy, ktorí pripravovali pre návštevníkov výstavy chutné nápoje.

Konštatujeme, že táto výstava nás posúva dopredu, máme možnosť vidieť a pripravovať výrobky podľa najnovších trendov a rozširovať svoj pohľad na novú gastronómiu. Veľká vďaka patrí našim vyučujúcim, najmä pani profesorke Harčarikovej, Mojzešovej, Strečkovej a Šelepovej,  ktoré svojou obetavosťou snažia sa nám sprístupniť súčasné trendy v gastronómii.

Julka Leššová, I.A trieda