Deň učiteľov 2015

Nejedného z nás potešil oznam, že opäť prišiel deň kedy sa nebudeme učiť, no viac než my sa potešili naši učitelia.

Tento deň patril práve im. Po celom roku, kedy sa o nás trpezlivo starajú a znášajú naše premeny nálad sme konečne pripravili niečo my pre nich.

Skupina niekoľkých talentovaných žiakov si pripravili bohatý program živej hudby, folklórne ale aj moderné tance. Taktiež nás milo prekvapil aj spev dvoch odvážnych žiačok. Však najlepšou časťou bol záver programu, ktorý sme naozaj nečakali. Každého z nás postavil na nohy spev Pavla Kandráča, keď predstúpil priamo pred učiteľov a mohutným hlasom im zaspieval.

Veríme, že tento náš program učitelia prijali ako poďakovanie za ich trpezlivosť s nami a že si na nás uchovajú aj pekné spomienky.