Carpatia carving cup 2018

Dňa 27. 03. 2018 sa konala carvingová súťaž vo Svidníku, 7. ročník Carpatia Carving Cup. Súťaže sme sa zúčastnili v takomto zložení: Daniela Gajdošová V. D, Diana Maťašovská V. D, Zuzana Jurková V. D a Stanislava Ondriová V. D.

Súťaž bola rozdelená do troch kategórií A, B a C. Kategória A  bola určená pre začiatočníkov, kategória B zastrešovala pokročilých súťažiacich. Účastníci týchto kategórií počas troch hodín vyrezávali podľa vopred stanovených pravidiel naživo svoju kompozíciu. Kategória C bola hotový výrobok, tejto kategórie sa mohli zúčastniť všetci súťažiaci bez ohľadu na to, či boli začiatočníci alebo pokročilí. Každý súťažiaci si tento výrobok prichystal deň vopred.

Tento rok sme sa umiestnili 6-krát v bronzovom pásme, 1-krát v striebornom pásme a 1x v zlatom pásme.

Touto cesto by sme sa chceli poďakovať pani MVDr. M. Greifovej, ktorá nás priviedla k tomuto krásnemu umeniu, pani MVDr. A. Strečkovej a pani Ing. A. Bačikovej, ktoré nás podporili v tom, aby sme sa zúčastnili súťaže. Zároveň ďakujeme vedeniu školy, ktoré nám umožnilo zúčastniť sa súťaže. Taktiež nesmieme zabudnúť na pána P. Tuhrinského, ktorý nám robil šoféra.