Valentínska kvapka krvi 2024

Hotelka ani tentoraz neporušila niekoľkoročnú tradíciu na Valentína. 13. 2. 2024 ste si mohli všimnúť pri učebni A1 oveľa viac žiakov ako inokedy. Spôsobila to každoročná akcia našej školy – Valentínska kvapka krvi.

Buď o kvapku lepší, to je motto tejto akcie. Pri tejto príležitosti bolo možné spraviť dobrý skutok tým, že sa žiaci a zamestnanci školy rozhodli darovať svoju krv, niektorí po prvýkrát v živote. V spomínaný deň sa odberu krvi zúčastnilo 50 potenciálnych darcov v spolupráci so SOŠ lesníckou na Kollárovej ulici – prišli 9 darcovia.

Hotelka  za tie roky prispela desiatkami darcov, čo je dôkazom toho, že mladí ľudia nie sú sebeckí, vedia myslieť na iných, v tomto prípade na úplne cudzích ľudí. A ten pocit po darovaní je na nezaplatenie!

ĎAKUJEME.

Článok s fotogalériou