Oslavy 95. výročia založenia Hotelovej akadémie v Prešove

95. výročie založenia našej školy - Hotelovej akadémie v Prešove - sme si pripomenuli 30. marca 2023 troma samostatnými akciami, prebiehajúcimi na rôznych miestach v priebehu celého dňa.

Oslavy začali slávnostnou akadémiou pre pozvaných hostí v priestoroch historickej budovy Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Akadémia bola bohatá na pestrý kultúrny program spojený s morálnym oceňovaním zamestnancov školy.

Súčasne sa v priestoroch školy konal Deň otvorených dverí určený pre širokú verejnosť. V rámci DOD študenti 5. ročníka odprezentovali vybrané národné kuchyne, ukážky zručností pri príprave kávy, miešaných nápojov či flambovania.

Oslavy výročia vyvrcholili v priestoroch hotelovej akadémie slávnostným rautom. Naši šikovní študenti pripravili pozvaným hosťom príjemný gastronomický zážitok.

Všetky naplánované akcie, na ktorých sme sa podieľali, dopadli nad naše očakávania. V mene Hotelovej akadémie v Prešove sa chceme poďakovať každému, kto nás prišiel podporiť a osláviť s nami toto nádherné výročie.

Blažena Jankuvová, V. B
Marketingová manažérka č. 1 – raut