Na Hotelke sa plesalo

Začala sa plesová sezóna a my na Hotelke sme sa rozhodli nenechať ju len tak uplynúť. S radosťou sme privítali 26. 1. 2024 vo vysokoškolskom areáli na plese stovku hostí hotelovej akadémie.

Využili sme možnosť zabaviť sa, tancovať, porozprávať sa, či vyhrať zaujímavú cenu z tomboly. V ten večer sme boli iní ako vo všedné dni – obleky, kravaty, dievčatá zmenené šatami na dámy... . O tanečnú zábavu sa opäť postaral DJ Marchello a všetko ostatné pre nás pripravili aktívne žiačky zo IV. B: Katka, Vanesa, Sára, Zuzka, Ivka, Karolína, Emma, Ester, Karin, Nina v spolupráci s Mgr. Z. Bavoľárovou a sponzormi večera. Sme radi, že do mozaiky spomienok každému pribudlo ďalšie sklíčko a ples sa vydaril. Dovidenia nabudúce!

Článok s fotogalériou