Mikulášska pátračka

Dňa 6. decembra 2023 sa pri príležitosti Sviatku svätého Mikuláša konala Mikulášska pátračka. Účastníci sa zapájali do rôznych úloh, ktoré testovali ich vedomosti a hotelierske zručnosti. Tieto úlohy pripravili študenti IV. C triedy v rámci predmetu animácia v hoteli. Hlavnou cenou pre celú triedu bola krabica plná sladkostí, ktorú si odniesli výhercovia Šimon a Dávid z V. C triedy.

Na riešenie indícií bolo potrebné využiť vedomosti z matematiky, geografie, anglického jazyka a tiež schopnosti spojené s odborom hotelovej akadémie. Súťažilo viacero žiakov z rôznych ročníkov, ktorí sa odvážili zapojiť do tejto súťaže. Tí najrýchlejší mali možnosť získať pre seba a svojich spolužiakov krabicu plnú sladkostí. Pre súťažné tímy na 2. a 3. mieste boli pripravené taktiež sladké odmeny.

Článok s fotogalériou