Zahraničná prax v Nemecku - Europa Park

Agentúra Informationszentrum Slowakei Kežmarok, vybavuje letnú prax pre našich žiakov v nemeckom Europa Parku.

Europa Park je najväčší zábavný park V Nemecku a druhý najobľúbenejší zábavný park v Európe. Nachádza sa v Ruste v juhozápadnom Nemecku. Bol otvorený v roku 1975. Každoročne sa v parku stavajú nové a nové atrakcie, čo ho robí stále lákavejším pre turistov.

Žiaci si môžu pri nástupe na prax vybrať z viacerých pozícií v gastronomickom priemysle. Môžu pracovať na špecializovaných pracoviskách s úzkou špecifikáciu pracovných činností. Pracovné pozície si študenti zvolia sami.

Termíny nástupu sú od mája či júna do konca augusta či septembra. V Europa Parku môžu pracovať dva až tri mesiace, podľa toho, aký program si zvolia.

europapark1

europapark2

Aká je prax v Europa Parku z pohľadu Ľubomíra si pozrite tu...

...a čo na praxi zažil Richard si môžete pozrieť tu.