Kľúč od pevnosti 2019

V dňoch 6. 6. - 9. 6. 2019 sa naši študenti zúčastnili už 25.ročníka súťaže "Kľúč od pevnosti Stará Ľubovňa". Za účasti 13 družstiev z Čiech a Slovenska sme obsadili sme pekné 4. miesto.

Hviezdoslavov Kubín 2019

Dňa 23. januára 2019 sa v našej škole konalo školské kolo súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavovho Kubína. Aj v tomto školskom roku sa predstavili žiaci so svojimi talentmi, a verte mi, bolo sa na čo pozerať.

Vitis Trophée Junior 2019

Dňa 8. - 9. apríla 2019 sa žiaci hotelovej akadémie Katarína Petrovčíková z II. A a Martin Bachura zo IV. C zúčastnili juniorskej somelierskej súťaže Vitis Trophée Junior 2019, ktorá sa konala v Šamoríne. Žiaci si okrem cenných skúsenosti zo súťaže priniesli aj pekné vecné ceny a zúčastnili sa odbornej prednášky.

Piešťany 2019

Na pôde Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch sa už po tretíkrát stretli mladí nadšenci - someliéri, baristi, čokolatiéri, tea tendristi a po prvýkrát aj barmani na súťaži o Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera.

G&T Bled Cup 2019

Žiaci IV. B triedy Matej Batík a Dominik Dobránsky sa v dňoch 5.-7. 4 2019 zúčastnili 14. Ročníka G&T Bled Cupu v slovinskom mestečku Bled.

Košický kuchár 2019

Dňa 16. aprila 2019 prebiehala v Congress Hotel Centrum Košice súťaž Košický kuchár 2019, ktorá bola organizovaná Košickým klubom kuchárov a cukrárov. Súťaž mala mnoho kategórii. Dve základné boli kuchár/cukrár senior a junior, tie sa ďalej členili na živé varenie, studená kuchyňa, torty, zákusky a reštauračné dezerty.

Slovensko druhýkrát oslávilo Svetový deň stolného tenisu pre všetkých

Svetový deň stolného tenisu pre všetkých - WORLD TABLE TENNIS for all DAY bol vyhlásený svetovou federáciou stolného tenisu ITTF na deň 6. apríl. Vo svete sa konal už 5. ročník, počet prihlásených krajín každým rokom stúpa. Slovensko sa v tomto roku druhýkrát prihlásilo do celosvetových osláv stolného tenisu, ktorý sa aj u nás teší veľkej popularite.

Obvodné kolo vo volejbale stredných škôl

Dňa 18.3.2019 sa dievčatá Hotelovej akadémie zúčastnili finále obvodného kola vo volejbale stredných škôl.

6th International Team Contest of Hot Cooking

V dňoch 18. 03. – 23. 03. 2019 sa konal v Casargu v Taliansku gastronomický festival s komplikovane znejúcim názvom „WELLNESS α ZERO WASTE FOOD α BEVERAGE CONTEST CASARGO 2019“.

Cassovia Koniferum Cup 2019

Naša škola sa v dňoch 20. 03. – 21. 03. 2019 zúčastnila súťaže Cassovia Koniferum Cup 2019. Školu reprezentovali žiačky III. A triedy Karin Kožlejová a Mária Magdaléna Petrová pod vedením pani učiteľky Ing. Lucie Bučkovej.

<<< 1 2