Záložka do knihy spája školy 2014

V októbri sa žiaci I. C triedy zapojili do projektu Záložka do knihy spája školy. Slovenská pedagogická knižnica vyhlásila už piaty ročník projektu, našim žiakom bola pridelená ako partnerská škola Obchodná akadémia v Trebišove.

Naši žiaci mali možnosť preukázať nielen svoj vzťah ku knihám, ale aj svoje zručnosti pri práci s počítačom. Na jednej strane záložky predstavili našu školu, pridali fotografie z najznámejších aktivít, ktoré sa organizujú na našej škole. Na druhej strane záložky využili naši prváci príležitosť a predstavili seba a svoje záľuby. Niektorí žiaci vyjadrili svoj vzťah k čítaniu vhodnými citátmi o knihách.

Po menších úpravách sme naše hotové výtvory poslali do Trebišova. Dúfajme, že splnia svoj účel a stanú sa súčasťou čítaných kníh.

Zuzana Tomková