Road Show „ PODNIKANIE vs, ZAMESTNANIE“

Dňa 10. 6. 2022 lektori z Národného podnikateľského centra v Prešove p. Biroš a p. Sýkora uskutočnili na našej škole prednášku na tému „PODNIKANIE vs, ZAMESTNANIE“ pre študentov štvrtého ročníka.

Podrobne nás oboznámili s výhodami a nevýhodami zamestnanca aj podnikateľa a vysvetlili odlišnosti rôznych právnych foriem podnikania. Informovali nás o tom, čo nás čaká v podnikateľskom svete, poradili rôzne internetové portály so zaujímavými informáciami. Predstavili nám ich projekt o podpore pri podnikaní v malých a stredných podnikoch. Poradenskú činnosť NPC, ich školenia, workshopy  môžeme využiť aj my študenti, absolventi školy, začínajúci podnikatelia zadarmo. Táto prednáška nás namotivovala do budúcnosti, že s pomocou Národného podnikateľského centra môže byt naše podnikanie jednoduchšie a reálnejšie.

študenti IV. C triedy