Prešov číta rád 2021

Peter Milčák – slovenský spisovateľ, vydavateľ, prekladateľ ...

Ak by ste čakali, že sa na besede v rámci podujatia Prešov číta rád, dozviete nudné fakty o slovenskej poézii, tak to určite nie. Pán Milčák nám ponúkol vlastný pohľad na školstvo, život, poéziu, ponúkol svoj návod, na čítanie poézie, ktorý by sa dal zhrnúť do myšlienky: „Čítajte, skúšajte autora, ktorý vás osloví, ak to nebude prvý ani desiaty, to vôbec neprekáža, hlavne, že budete dobrými ľuďmi.“ Každý zo žiakov IV.C a IV.D si preto určite odniesol z besedy pre neho niečo dôležité. Dovidenia nabudúce!

Kedy: 24.9.2021

Kde: Okresná knižnica P. O. H