Olympíjsky festival 2018

Dňa 17.05.2018 sa v Športovej hale Hotelovej akadémie uskutočnil Olympijský festival pre žiakov 1. a 2. ročníka. Festival pozostával zo siedmich disciplín: kop na bránu, florbalový slalom, vozíky, hod na basketbalový kôš, fitlopty, bedminton a frisbee.

Z každej triedy boli vybraní žiaci pre jednotlivé disciplíny, ktoré boli zamerané, samozrejme, na presnosť a rýchlosť. Aby mali žiaci ešte väčšiu motiváciu zapojiť sa do týchto hier, obidva ročníky súťažili      o hlavnú cenu 40 €. Po sčítaní všetkých bodov prišiel rozstrel, v ktorom si s 34 bodmi zasúťažili o 1. miesto žiaci II. A a II. D. Šťastie nakoniec prialo II. A, ktorá vyhrala v disciplíne beh s pingpongovou loptičkou a raketou len o pár sekúnd. Ceny za 1., 2. a 3. miesto preberali triedni učitelia. Na 3. mieste sa umiestnila trieda II. C s výhrou 20 €, na 2. mieste skončila trieda II. D s výhrou 30 €, no a 1. miesto obsadila trieda II. A s hlavnou výhrou 40 €. Ďakujeme organizátorom za spríjemnenie tohto dňa a tešíme sa na ďalšie akcie.

Barbora Karnišová II. A