Nielen Vlhová úspešná v Záhrebe...

Naša študentka Katarína Strachanová, žiačka I.C triedy, sa v nedeľu 21.02.2021 vrátila z Chorvátska. Zúčastnila sa medzinárodných lyžiarskych pretekov, ktoré sa konali v Záhrebe.

Na tieto preteky sa Katka kvalifikovala po víťazstve v slalome a 3. mieste v obrovskom slalome na domácich pretekoch, ktoré sa konali v Bachledovej doline. Katka v Záhrebe úspešne reprezentovala nielen Slovensko, ale aj Hotelovú akadémiu. V slalome skončila vo svojej kategórii U 16 na 2. mieste a v obrovskom slalome na 6. mieste.

Ak to situácia dovolí, tak ju v najbližšom období čakajú medzinárodné preteky vo Francúzsku a Slovinsku.

Srdečne blahoželáme!

PaedDr. Martina Frantová