Mikulášsky večierok 2015

Dňa 8. 12. 2015 sa v školskej reštaurácii Floriánka konal Mikulášsky večierok pre deti našich učiteľov. O program a hladký chod celej akcie sa postarali študenti IV.B a IV.D s pani učiteľkou Tóthovou a Turčinovou v rámci voliteľného predmetu Animácia v hoteli.

Pri príchode dostalo každé dieťa perníček so svojím menom a malého snehuliaka. Urobili ich naše spolužiačky .Program sa začal o šestnástej hodine piesňou Rolničky v podaní milých animátoriek. O ďalšie piesne  sa postarala školská kapela.

A potom prišla chvíľa, na ktorú všetky deti netrpezlivo čakali. Prišiel Mikuláš so svojimi pomocníkmi - anjelom a čertom. Deti dostali svoj mikulášsky balíček. Odvážni  zarecitovali, zaspievali, zatancovali alebo povedali vtip, iné sa báli.

Keď sa rozdali všetky balíčky, nastal čas na voľný program. My animátori sme pripravili pre deti hračky, knihy, puzzle, omaľovánky a zaujímavé činnosti. Všetkým sa táto akcia páčila a aj  bojazlivé deti sa odvážili a začali sa zabávať.

Podvečer už boli deti unavené, a tak sa odobrali domov. Po ich odchode sme  všetko poupratovali  a spokojní,  s úsmevom na tvári a  novými zážitkami, sme odchádzali.

Anna Štefáňáková, IV. B

animátorka