Malá oslava veľkých detí

Zobudili sme sa do upršaného rána, no aj napriek tomu sa všetci tešili na voľný deň. Tí, ktorí boli zapojení do osláv MDD vstávali ráno s trémou a obavami ako to všetko zvládnu. Halu sme využili pre plán B a ten vyšiel na výbornú. Palubovku zakrytú kobercami a vyzdobenú kvetmi sa podarilo zachrániť a začala žúrka.

Vo vedomostnom kvíze súťažiaci nezažiarili podľa predstáv poroty, ale bola sranda. Všetci sa najviac tešili na  módnu prehliadku, ktorá bola cool. Modelkám a modelom na červenom koberci to fest pristalo. Diváci boli vďační a ocenili potleskom všetkých, ktorí sa nebáli prezentovať. V kultúrnom programe vystúpili mladé talenty z radov prvákov a druhákov. Najviac sa deti zabavili na športových hrách. Pri všetkých aktivitách spolupracovali s organizátormi 4.D a učiteľmi. Perfektné výkony boli ocenené sladkými odmenami. Najlepšie si počínala 1.B trieda.

Zodpovednosť, stres a strach zo strápnenia pred spolužiakmi opadol a tešíme sa na akcie v ďalšom školskom roku.

Vďaka za halu, nezmokli sme a sme tu.

Napísali žiaci 1.C

Foto: Dopiriaková II. A a Nemergutová IV. D