Majales 2014

Náš tradičný hotelácky Majáles v novom šate. Výborná šou pre účinkujúcich aj divákov sa začala o deviatej. Zatiaľčo budúci prváci písali prijímačky, my sme sa vytešovali v Športovej hale.

Krásne roztlieskavačky  hneď na začiatok zaujali svojimi zvodnými pohybmi nejedno mužské oko. Chlapci sa ani nenazdali a prvý zápas sa  mohol začať. Nastúpili prváci s trénerom pánom prof. Kuchárom proti druhákom, ktorých trénoval pán prof. Baňas. Prváci boli azda ešte rozrušení z krásnych tanečníc, no žiaľ prehrali. Pán prof. Kuchárik sa  stal skvelým komentátorom a obohacoval zápas o svoje povzbudivé výkriky. Verím, že ho ešte budeme vidieť v akcii.

Nasledovala kultúrna vložka. Spievala rozkošná Mirka s anjelským hlasom a gitary sa ujal Jakub, obaja prváci. Na klávesách svoju speváčku  sprevádzal Robin.  V stepe sa predviedla prváčka Diana – bola úchvatná. A už sa hralo. Druháci proti tretiakom, ktorých koučoval pán prof. Pažický. Myslím, že teraz sa popáslo nejedno dievčenské očko na dobre stavaných futbalistoch. Nasledovala malá módna show, ktorej čerešničkou na záver boli naši očarujúci štvrtáci.  Prekvapili nečakanými kreáciami. Neodolateľné.

Tretím zápasom sa skončil náš  Majáles, ktorý po športovej stránke kočírovala pani prof. Frantová a pani prof. Servátková.  Nepamätám si góly, boli sme príliš zaujaté  výzorom spotených bojujúcich tretiakov. Prehrali.

Krásne hostesky odovzdali sladké ceny pre víťazov aj porazených. A už sa išlo domov... Bol to môj prvý Majáles, no bol skvelý a teším sa na podobné podujatia. Fotky nájdete na našej stránke.

 Klaudia Butelová I.D