KOŽAZ 2014

Kurz ochrany života a zdravia sa v tomto školskom roku uskutočnil v termíne od 8 .9. 2014 do 12. 9. 2014 v rekreačnom stredisku Drienica. Bol organizovaný internátnou formou pobytu.

Vedúcou 1. kurzu bola PaedDr. Martina Frantová a vedúcim 2. kurzu PaedDr. Peter Kuchár. Zúčastnili sa ho žiaci 3. ročníka. KOŽAZ  prebiehal v spolupráci s členmi červeného kríža a Armády SR (veliteľský útvar 6335 Prešov). Veľkým prínosom bol krytý bazén s wellness a tiež nové viacúčelové ihrisko. Získané vedomosti a zručnosti si študenti overili počas branného preteku, ktorého víťazmi sa stali študenti – Dzurková, Ivanecká, Pustá, Hovancová a Sučka z III.A triedy. Viťazné družstvo druhého kurzu tvorili Ivana Justiňáková, Andrea Sabolová, Matej Čanda, Štefan Potocký a Dominik Šujeta z III. C triedy. Kurz sa určite stal vítaným spestrením začiatku školského roka našich tretiakov.