Imatrikulácia 2012

Tohtoročnú imatrikuláciu by som ako prvák na tejto skvelej škole zhodnotil takto: „Prišli sme, vidzeli sme a nikdy nato nezabudneme.“

Zapamätáme si tento deň 15. 11. 2012, ktorý sa niesol v duchu zábavy, smiechu a samozrejme lásky a tanca.  Ale o tom radšej potom keď dospejeme. Aby sme neodbočovali. To čakanie, keď sme tam len tak sedeli a nevedeli čo nás čaká bolo deprimujúce.  Na konci nás prekvapila návštevu spikujucého  Mr. Teachera.  Na to čo sme zažili sa proste nezabúda viď. foto.  A tí nezúčastnení sa môžu chytať za hlavu, že takýto sviatok  vynechali.  Imatrikulácia na HA je proste „the Best.“

A už sa teším na tých 5 rokov strávených v tomto skvelom kolektíve spolužiakov, ale aj našich profesorov.