Celoškolská súťaž z ADK - Písanie desaťprstovou hmatovou metódou

Dňa 16. 6. 2022 sa uskutočnila na našej škole celoškolská súťaž z ADK – Písanie desaťprstovou hmatovou metódou, ktorá bola určená pre žiakov prvého ročníka. Zúčastnili sa jej víťazi triednych kôl.

Prvé miesto získala žiačka z I. C Sandra Markušová. Na druhom miesto sa umiestnila žiačka z I. B Michaela Halečková a na treťom mieste z I. C Bruno Šima. Títo žiaci získali diplom a boli ocenení aj vecnými darmi. Víťazom súťaže srdečne blahoželáme. Zúčastneným žiakom ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšie kolo súťaže v budúcom školskom roku.

Cieľom  bolo motivovať žiakov pri rozvíjaní zručností v písaní na počítači desaťprstovou hmatovou metódou. Veríme, že  tieto nadobudnuté zručnosti žiaci využijú pri ďalšom štúdiu na našej škole a zúročia vo svojej odbornej praxi.

Súťaž organizovali vyučujúce ADK PaedDr. Gabriela Mojzešová a Ing. Monika Tóthová, PhD.