CASSOVIA CUP KOŠICE 2017

V dňoch 21. a 22. marca 2017 sa v Košiciach konal XI. ročník medzinárodnej barmanskej súťaže Cassovia Cup 2017.

Súťažilo 56 žiakov z 28 škôl Slovenska, Maďarska, Estónska a Čiech.

Prvý deň súťažiaci absolvovali vedomostný test, ktorý obsahoval históriu a súčasnosť IBA, tovaroznalectvo ingrediencií a odborné barmanské vedomosti. Nasledujúci deň súťažiaci pripravovali Soft drink – nealkoholický nápoj a Before dinner coctail – aperitívový nápoj v časovom limite do 12 minút.

Prípravu dekorácie  na nápoje a samotnú prípravu nápojov sledovali bystré oči komisárov, členov Slovenskej Barmanskej asociácie.

Našu školu reprezentovali Dominik Dobránsky a Jonáš Havadej, ktorý sa umiestnil na treťom mieste. Srdečne gratulujeme a tešíme sa na XII. ročník barmanskej súťaže Cassovia cup Košice 2018.