Best in English 2018

Best in English je európska online súťaž v Anglickom jazyku určená pre žiakov stredných škôl vo veku od 15 do 19 rokov.

Každoročne sa do tejto súťaže zapojí niekoľko stoviek škôl a niekoľko desiatok tisíc študentov z celej Európskej únie. Naša škola sa do súťaže zapojila aj tento rok. 30.11.2018 si vybraní žiaci z rôznych tried od 1. po 4. ročník zmerali sily so svojimi európskymi rovesníkmi. Test nebol jednoduchý. Gramatika, počúvanie, čítanie s porozumením v angličtine na úrovni B1 – C1 dá zabrať, ale naši šikovní študenti did their best a vyšli z toho pekné výsledky. V rámci našej školy sa najviac darilo Samuelovi Mrázovi z III.D, Jakubovi Gregovi z II.D a Nikole Barčovej z IV.C. Všetkým študentom, ktorí sa do tejto súťaže zapojili ďakujeme a prajeme veľa úspechov na podobných súťažiach.