Best in English 2017

30. novembra sa 11 našich žiakov - angličtinárov zapojilo do medzinárodnej online súťaže v anglickom jazyku Best in English, určenej pre žiakov stredných škôl v rámci Európskej Únie a Českej republiky a aj krajín mimo EU. Celkový počet zapojených žiakov 17612 zo 750 škôl z 29 rôznych krajín.

Organizátorom súťaže bol Institute for Competencies Development a test bol vypracovaný firmou AKCENT International House Praque, čo je centrum pre Cambridge English Exams.  Žiakom sa páčili typy úloh, možnosti precvičiť si zručnosti  a vedomosti, posluchové cvičenia, odpočítavanie času i okamžitá spätná väzba. Najlepšie výsledky z našich žiakov dosiahli :

1.      Aneta Fečková  IV.D

2.      Ján Sidor             IV.D

3.      Michal Šebok     V.C  a Samuel Mráz         II.D

Aneta Fečková dosiahla celkovo 339. miesto, čo je krásne umiestnenie. Našim víťazom srdečne gratulujeme.