Komprax

Projekt je zameraný na podporu kvality práce s mládežou, ktorá okrem iného napomôže výchove mladej aktívnej generácie. Súčasťou aktivít bude zadefinovanie štandardov kvality práce s mládežou tak, aby bolo možné overiť a uznať kľúčové kompetencie, ktoré mladí ľudia získajú na aktivitách neformálneho vzdelávania v práci s mládežou a tým sa zlepšili ich šance na uplatnenie sa na trhu práce.

Projekt obnovy NKP

Hotelová akadémia Prešov má v správe majetok vo vlastníctve Prešovského samosprávneho kraja (PSK). Jeho súčasťou je aj národná kultúrna pamiatka (NKP) evidovaná v Ústrednom zozname pamiatkového fondu SR pod názvom Hala športová (bývalé mestské klzisko) na Okružnej ul. č. 20 v Prešove (v súčasnosti administratívna budova školy). Škola so súhlasom Úradu PSK v rámci grantového programu Ministerstva kultúry SR (MK SR) „Program ochrany pamiatkového fondu – Obnov si svoj dom“ spracovala v spolupráci s Krajským pamiatkovým úradom (KPÚ) Prešov projekt na obnovu uvedenej NKP.

Rozvíjanie kľúčových kompetencií študentov

Hotelová akadémia realizuje v školskom roku 2010/2011 a 2011/2012 projekt spolufinancovaný zo zdrojov Európskeho sociálneho fondu...

VIRTEX4ALL - inovácia výučby cudzieho jazyka

inovácia výučby cudzieho jazyka

Infovek

Od roku 2002 patrí Hotelová akadémia v Prešove medzi školy podporované projektom Infovek. Vďaka tejto podpore sme mohli zriadiť modernú učebňu výpočtovej techniky.

1 2 3 >>>