Benátsky karneval - V. D 2014

Tak ako každý rok aj tento sa študenti piateho ročníka na Hotelovej akadémií preukázali pri realizácií praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky svojimi zručnosťami a skúsenosťami, ktoré nadobudli na škole počas ich päťročného štúdia. Žiaci 5.D triedy organizovali slávnostné podujatie – banket pod názvom „Benátsky karneval.“

Piráti Karibiku - V. B 2014

Recepcia na tému Piráti Karibiku pri príležitosti praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky sa uskutočnila dňa 1. apríla 2014. Zorganizovali sme ju my žiaci 5. B triedy. Na túto praktickú maturitnú skúšku sme sa pripravovali už od decembra 2013. Začalo to odovzdaním písomnej častia pokračovalo týždňami príprav, počas ktorých sme vymýšľali, lepili, strihali a snažili sa čo najviac.

„VIVA CUBA LIBRA“ - V. C 2013-2014

K úspešnému ukončeniu štúdia na Hotelovej akadémii na Baštovej ulici v Prešove neodlučiteľne patrí realizácia praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Tak, ako každý, aj my sme si tým museli prejsť.

1 2 3 >>>