Valentín 2023

„Deň svätého Valentína, lásky čas nám pripomína." A ani my sme nezabudli a rôznymi spôsobmi sme sa snažili osláviť tento deň na našej škole.

Minulý týždeň to bolo formou vyjadrovania lásky písomne, v rámci „Valentínskej pošty“, ktorej vyvrcholenie a odovzdávanie sa uskutočnilo práve 14. 02. Študenti si touto formou mohli odkázať pekné slová, potešiť sa navzájom, a tí odvážnejší dokonca aj vyjadriť hlbšie city.

S našou láskou a dobrotou (a aj dobrotami ;)) sme neostali len v priestoroch našej školy, ale snažili sme sa ich posunúť ďalej. A to konkrétne predajom sladkého pečiva, ktoré sme pripravili pod dozorom Mgr. Ľ. Krompaskej a carvingového ovocia, o ktoré sa postarala Ing. S. Turčinová so svojimi žiakmi z krúžku. Následne vyzbierané peniaze v sume  200,15 € poputujú neziskovej organizácií ĽudiaĽuďom. Všetkým, ktorí prispeli na pomoc ľudom v núdzi zo srdca ďakujeme.

Hoci sme tieto akcie pripravili v rámci „Dňa lásky”, nezabúdajme, že preukázať si navzájom dobrotu, úctu či vďaku, je vždy aktuálne a vhodné, aj počas celého roka.

Janka Kinská

animátorka IV. C trieda