Recepcia III. B – Benátsky karneval

Dňa 21. 2. 2020 sme zorganizovali recepciu pod názvom Benátsky karneval. Na tejto recepcii sa podávali jedlá talianskej kuchyne, takže mohli sme ochutnať jedlá, ktoré sa bežne takto na Slovensku nerobia. Kuchári , aj napriek menším komplikáciám navarili výborné jedlá, ktoré boli rozdelené do 3 skupín: studený bufet, teplý bufet a cukrovinky.

Obsluha sa postarala o prípravu a výzdobu miestnosti. Miestnosť bola vyzdobená karnevalovými maskami a nechýbala tam ani fotostena. Celá miestnosť sa niesla v zlatej, červenej a zelenej farbe. Počas akcie obsluha debarasovala špinavý inventár.Takisto tam nechýbal stôl pre baristu, barmana a flambéra. Pri nápojovom stolíku nám barman namiešal nealkoholický aperol, pripravil citrusovú limonádu. Samozrejme nesmel chýbať welcome drink a digestív. Barista nám pripravoval kávu pomocou frenchpressu, ktorá rozvoniavala celú miestnosť. Flambér nám pripravil flambované ovocie so zmrzlinou. 

Po začatí recepcie nasledoval uvítací program , kde nám naša spolužiačka zatancovala. Program sa všetkým veľmi páčil. Po programe sme si všetci pripili na úspešný priebeh recepcie, ktorá prebehla nad naše očakávania, keďže sme to organizovali prvý krát a nevedeli sme do čoho to ideme. Všetci sme boli veľmi spokojní, aj keď to zo začiatku nevyzeralo veľmi ružovo. 

Sme radi, že sme sa zase niečo nové naučili, a tieto chyby, ktoré nastali tentokrát, sa už nebudú opakovať.

Článok s fotogalériou