Otvorená hodina v anglickom jazyku

Sme radi, že 12 odvážlivcov z tretieho ročníka z Hotelovej akadémie na Baštovej 32, Prešov prijalo výzvu a hneď po veľkonočných prázdninách sa zúčastnili Otvorenej hodiny v anglickom jazyku, ktorú organizoval Oxford University Press minulý týždeň v stredu 20.4.2022 v Prešove.

Témou otvorenej hodiny boli Medziľudské vzťahy a lektorkou bola pre učiteľov anglického jazyka známa autorka a spoluautorka viacerých kníh a publikácii PaedDr. Danica Gondová, PhD. Aktivity boli zamerané na rozvoj zručnosti hovorenie a pre učiteľov, ktorí sa zúčastnili tejto ukážkovej hodiny boli veľkou inšpiráciou. Žiaci úspešne reprezentovali našu školu, ale hlavne samých seba, čím získali od lektorky a organizátorov z OUP veľmi pozitívne hodnotenie. Rovnako aj žiakom sa aktivity páčili. Žiaci získali sladkú odmenu a učitelia novú učebnicu Life Vision, ktorá má v sebe potenciál rozvíjať u teenagerov potrebné zručnosti, aby komunikovali v angličtine s ľahkosťou a sebavedomým. Ďakujeme OUP za túto príležitosť.

Mgr. Lucia Rudá

Článok s fotogalériou