Literárna súťaž Daj fotke príbeh - dve víťazky

Opäť sa potvrdilo, že máme v škole šikovných a talentovaných žiakov, aj napriek situácii, ktorá nás zasahuje, sme sa zúčastnili literárnej súťaže organizovanej PSK s názvom Daj fotke príbeh (Sestry PSK).

Nielen Vlhová úspešná v Záhrebe...

Naša študentka Katarína Strachanová, žiačka I.C triedy, sa v nedeľu 21.02.2021 vrátila z Chorvátska. Zúčastnila sa medzinárodných lyžiarskych pretekov, ktoré sa konali v Záhrebe.

Olympiáda v anglickom jazyku 2020

Olympiáda v anglickom jazyku na Hotelke Online? Why not? Let´s do it! Sme radi, že 30 žiakov našej školy Hotelovej akadémie na Baštovej ulici v Prešove sa zúčastnilo tejto netradičnej formy 31. ročníka olympiády v anglickom jazyku, konkrétne jeho školského kola.

Školské kolo Olympiády v ruskom jazyku 2020

11. decembra sa na Hotelovej akadémii aj napriek tejto pre žiakov aj učiteľov ťažkej dobe - dištančnému vzdelávaniu - uskutočnilo školské kolo Olympiády v ruskom jazyku.