ITF SLOVAKIATOUR v priestoroch Incheba Expo Bratislava

V dňoch 24. – 27. 01. 2018 sa konal 25. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR v priestoroch Incheba Expo Bratislava.

Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska organizuje od roku 2014 Ocenenia Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja. Hlavnou úlohou je oceniť a motivovať ľudí, ktorí pracujú v cestovnom ruchu, pomáhajú pri jeho rozvoji a môžu byť vďaka svojim kvalitám vzorom pre ostatných. Ocenenie má dve formy – výber odbornej poroty a online hlasovanie verejnosti. Nominácie na ocenenie zasielala organizátorom verejnosť do konca novembra 2018. O udelení ocenení osobnostiam a produktom rozhodla odborná porota.

Veľtrh práce a vysokých škôl ProEduco

Dňa 6. 12. 2018 žiaci IV. B a IV. C navštívili v košickej Steel Arene veľtrh práce a vysokých škôl ProEduco.

Biomasaker

Biomasaker. Dokumentárny film s týmto názvom mali možnosť sledovať žiaci I. A a I. D triedy v prešovskom klube Wave.

Informačný deň 2018

Dňa 15. novembra 2018 bol pre žiakov končiaceho ročníka zorganizovaný Informačný deň. Pracovníčka Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny informovala o právach a povinnostiach budúcich absolventov po skončení štúdia na strednej škole a zároveň aj o možnostiach pracovať v zahraničí.

Viedeň 2018

14. 12. 2018 nás, žiakov Hotelovej akadémie, privítala Viedeň snehom a v plnej kráse.

Učenie sa na stanovištiach

Dňa 20. 12. 201 si žiaci našej školy (II.A a I.D) vyskúšali novú metódu učenia sa pod názvom – Učenie sa na stanovištiach.

Bol u nás Mikuláš!

Poslúchaj, lebo Mikuláš Ti nič neprinesie! Ale deti dobre vedia, že v čižmičke si ráno niečo nájdu. Avšak, nielen v čižmičke. Obrovská radosť je vtedy, keď Mikuláš sám osobne príde a odovzdá sladký balíček vysmiatym detským tváričkám a veselým srdiečkam.

Banket pri príležitosti „Prvá plavba lode Valéria po Stredozemnom mori“

Začiatky našej prípravy na banket boli zložité. Hoci funkcie sme si rozdelili hneď, s jedlami to už bolo ťažšie.

Vianočná Budapešť 2018

1. 12. 2018 sme v rámci krúžku „Vlakom i peši nielen po Slovensku“ navštívili Budapešť. Prešli sme sa historickým centrom metropoly. Prezreli sme si najdôležitejšie pamiatky a popri tom sme si užívali príjemnú atmosféru vianočných trhov hoci v riadnej decembrovej zime.

<<< 1 2 3