Expert - geniality show - výsledky

Na konci novembra sa naši žiaci zapojili do celoslovenskej súťaže Expert Geniality Show. 32 žiakov súťažilo v dvoch kategóriách O12 (žiaci 1. a 2. ročníka) a O36 (žiaci 3.- 5. ročníka).

13. ročník G&T Cup 2018

V dňoch 10. – 12. 04. 2018 sa konal v Slovinskom Blede už 13. ročník medzinárodnej barmanskej súťaže „G&T Cup 2018“. Súťaž pozostávala z písania vedomostného testu v deň príchodu, z oblasti tovaroznalectva a vedomostí o medzinárodných receptúrach miešaných nápojov. V druhý deň, sme sa v skorých ranných hodinách presunuli do Ľubľany, kde v prostredí krásneho päť hviezdičkového hotela na terase dvadsiateho poschodia prebehla druhá časť súťaže – samotné miešanie nápojov. Témou tohto ročníka bolo 'Cocktail and Music'.

Top cukrár 2018

Klub cukrárov SZKC v spolupráci s Hotelovou akadémiou Liptovský Mikuláš organizoval 6. ročník celoslovenskej súťaže „TOP cukrár 2018„ ktorá sa konala 22. 3. 2018 v Liptovskom Mikuláši. Súťaž bola určená pre cukrárov juniorov, študentov a seniorov.

Futbalový turnaj

Naši žiaci sa zúčastnilli na turnaji v našej hale o pohár dekana TU v Prešove.

Vitis Trophée – Modrý Kameň 2018

Počas dvoch dní od 26.-27.3.2018 sa v Modrom Kameni konala súťaž Vitis Trophée - Majstrovstvá someliérov Slovenska Junior, ktorej sme sa taktiež zúčastnili.

Carpatia carving cup 2018

Dňa 27. 03. 2018 sa konala carvingová súťaž vo Svidníku, 7. ročník Carpatia Carving Cup. Súťaže sme sa zúčastnili v takomto zložení: Daniela Gajdošová V. D, Diana Maťašovská V. D, Zuzana Jurková V. D a Stanislava Ondriová V. D.

12. ročník CASSOVIA KONIFERUM CUP 2018

V dňoch 21. – 22. marca 2018 sa konala juniorská barmanská súťaž na Hotelovej akadémii v Košiciach, ktorej sa zúčastnili aj žiaci našej školy v zložení: Purevdorj Khongorzul z II. B triedy a Leonard Pasierb z III. A triedy.

Xpert v umení čapovať pivo

Dňa 27.-28. februára sa žiaci Hotelovej akadémie Matej Batík a Dominik Dobránsky zúčastnili na súťaži Xpert v umení čapovať pivo v Nových Zámkoch.

Baristická súťaž

Dňa 16. februára 2018 sa konala baristická súťaž “ SLOVAK BARISTA CUP junior 2017“ v Hotelovej akadémii Jána Andraščíka v Bardejove.

Súťaž mladých barmanov Bzenec 2018

Stredná škola gastronómie, hoteliérstva a lesníctva v Bzenci v Českej republike organizovala 18. januára 2018 súťaž mladých barmanov „Vínny cocktail cup 2018“.

<<< 1 2