Kľúč od pevnosti 2018

V dňoch 15.6. - 17.6. 2018 sa naši študenti zúčastnili 24.ročníka súťaže "Kľúč od pevnosti Stará Ľubovňa".

Vyhodnotenie súťaže v písaní na počítači

V dnešnej dobe počítačov a moderných technológií je priam nevyhnutnosťou vedieť rýchlo a presne písať na klávesnici počítača „všetkými desiatimi“. Túto zručnosť oceňujú aj zamestnávatelia pri prijímaní ľudí do zamestnania. Študenti, ktorí poznajú desaťprstovú metódu písania, túto zručnosť využívajú predovšetkým pri písaní rôznych úloh na počítači, či seminárnych prác.

Oheň náš darca v Kežmarku 2018

Dňa 06. 06. 2018 sa žiaci našej školy zúčastnili na gastronomickej súťaži „Oheň náš darca“. XII. ročník bol organizovaný pod záštitou majstra kuchárskeho umenia Gabriela Kocáka.

Mačanka

Dňa 6. júna 2018 sme sa zúčastnili 3. ročníka súťaže vo varení mačanky pod názvom ,,Chute Šariša“, v rámci akcie Dni mesta Prešov na pešej zóne.

Klokan 2018

Súťaž KLOKAN sme na našej škole uskutočnili 19.03.2018.

Expert - geniality show - výsledky

Na konci novembra sa naši žiaci zapojili do celoslovenskej súťaže Expert Geniality Show. 32 žiakov súťažilo v dvoch kategóriách O12 (žiaci 1. a 2. ročníka) a O36 (žiaci 3.- 5. ročníka).

13. ročník G&T Cup 2018

V dňoch 10. – 12. 04. 2018 sa konal v Slovinskom Blede už 13. ročník medzinárodnej barmanskej súťaže „G&T Cup 2018“. Súťaž pozostávala z písania vedomostného testu v deň príchodu, z oblasti tovaroznalectva a vedomostí o medzinárodných receptúrach miešaných nápojov. V druhý deň, sme sa v skorých ranných hodinách presunuli do Ľubľany, kde v prostredí krásneho päť hviezdičkového hotela na terase dvadsiateho poschodia prebehla druhá časť súťaže – samotné miešanie nápojov. Témou tohto ročníka bolo 'Cocktail and Music'.

Top cukrár 2018

Klub cukrárov SZKC v spolupráci s Hotelovou akadémiou Liptovský Mikuláš organizoval 6. ročník celoslovenskej súťaže „TOP cukrár 2018„ ktorá sa konala 22. 3. 2018 v Liptovskom Mikuláši. Súťaž bola určená pre cukrárov juniorov, študentov a seniorov.

Futbalový turnaj

Naši žiaci sa zúčastnilli na turnaji v našej hale o pohár dekana TU v Prešove.

Vitis Trophée – Modrý Kameň 2018

Počas dvoch dní od 26.-27.3.2018 sa v Modrom Kameni konala súťaž Vitis Trophée - Majstrovstvá someliérov Slovenska Junior, ktorej sme sa taktiež zúčastnili.

<<< 1 2 3