Zastupovanie

utorok 28.3.2017
 

 chýbajúci
Bučková, Greifová, Harčariková, Ignatová, Kalinová, Krajňák, Lipnická, Pľutová, Šebej, Šugárová, Vojtková,  
IV.B, V.C,  
A1 (1..3), B1 (4..10), C1, C2, C3,  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
Bučková 1 I.A TOB A5 Šenko S Spojiť s TOB I.A v A5
  2 I.A TOB A5 Šenko S Spojiť s TOB I.A v A5
  4 I.C TOB D1 Borodáčová MP miesto ANK IV.B
  5 III.C TOB F1 Rudyová M miesto 7.hod v F1
  6 III.C TOB C2 -----   obed
Greifová 1 I.B CCJ S1 Mihályová S spolu v A1
  2 I.B CCJ S1 Mihályová S  
  3 I.B CCJ S1 Mihályová S  
  4 I.B CCJ S1 Mihályová S náhradný program
  5 I.B CCJ S1 Mihályová S náhradný program
  6 I.C EPP D1 Strečková P  
Harčariková 1 II.D ADK F2 -----   voľno
  2 I.C ADK F2 Štefanková MP Miesto 1AJ IV.B
  3 II.B ADK F2 Rudá MP Miesto 1AJ V.C
  5 III.C TOB E2 Mulíková MP miesto 2NJ V.C
  6 III.C TOB E1 Kuchárová M miesto 7.hod v E1
Ignatová 1 I.C SJL D1 Rudá MP Miesto 1AJ IV.B
  2 IV.A SJL D5 Pipková MP Miesto SJL V.C
  3 V.D SJL B4 Kuchárová MP Miesto 2RJ IV.B
  5 II.C SJL D1 Pipková MP Miesto SJL V.C
  7 III.A SJL A4 -----   obed
Krajňák 1 III.B PXA P2 Tóthová MP  
  2 III.B PXA P2 Tóthová MP  
  3 III.B PXA P2 Tóthová MP  
  4 III.B PXA P2 Tóthová MP  
  5 III.B PXA P2 Tóthová MP  
  6 III.B PXA P2 Tóthová MP  
Lipnická 4 V.D EKO B4 Turčinová M miesto 7.hod
  5 V.D EKO B4 Miháliková M miesto 7.hod
  7 III.D ÚČT E1 -----   obed
Pľutová 2 II.A INF F3 Šimčíková M miesto 7.hod
  4 II.C INF F3 Baňas MP Miesto EKO V.C
  6 V.D CVI F3 -----   obed
  7 V.B CVI F3 -----   obed
Šebej 1 II.A EKO A3 -----   voľno
  3 V.A HGM E5 Kuchárik MP Miesto ÚČT IV.B
  6 I.D TOB C6 -----   obed
  7 I.D TOB C3 -----   voľno
Šugárová 3 III.A TOB B3 Cichá S Spojiť s TOB III.A
  4 III.A TOB B3 Cichá S Spojiť s TOB III.A
  5 IV.A HGM E4 Beisetzerová M miesto 7.hod
  7 IV.A HGM E3 -----   obed
Vojtková 1 I.B CCJ C7 Mihályová S spolu v A1
  2 I.B CCJ C7 Mihályová S  
  3 I.B CCJ C7 Mihályová S  
  4 I.B CCJ C7 Mihályová S náhradný program
  5 I.B CCJ C7 Mihályová S náhradný program
  6 I.A EPP A1 Kuchár M miesto 7.hod


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
A1 1 III.A EKO Vi A2  
A1 2 III.A 2RJ Hu A2  
A1 3 I.A 2RJ E2  
B1 4 V.B SJL Fb A5  
B1 5 V.A MKT B3  
B1 6 V.B HGM Tu B3  
B1 7 V.D ÚČT Tu B3  
C1 3 IV.D HGM Tu E3  
C2 1 I.A TOB Bu A5 spolu
C2 2 I.A TOB Bu A5  
C2 3 III.A TOB Ci B3  
C2 4 III.A TOB Ci B3  
C2 5 III.C TOB Bu F1  
C2 6 III.C TOB Bu   obed
C3 1 I.A TOB Šo A5 spolu
C3 2 I.A TOB Šo A5  
C3 3 III.A TOB Šg B3 spolu
C3 4 III.A TOB Šg B3  
C3 5 III.C TOB Ha E2  
C3 6 III.C TOB Ha E1  
C3 7 I.D TOB Šb   obed


 oznam
Súvislá prax IV. B
Praktické maturitné skúšky V. C - C1, C2, C3 - pozri náhradné ucebne.

I. B CCJ
1.-3. hod teória v A1 s Mv
4.-5. hod náhradný program s Mv. Po CCJ pokracuje vyucovanie.

II. B CCJ s Ci, Bc, Mo - náhradný program.