Zahraničná prax

Ponuky na zahraničnú prax pre študentov nájdete v menu vľavo.

Referencie študentov - Rhodos

-  v hoteli LINDOS BAY

- v hoteli Myrina Beach

Referencie študentov - Nemecko

Článok o zahraničnej praxi v Nemecku - Waren

Článok o zahraničnej praxi v Nemecku s fotogalériou

Referencie študentov - Írsko

Článok o zrahraničnej praxi v Írsku

Referencie slovenských turistov na Cypre, ktorých obsluhovali naši žiaci na zahraničnej praxi

Vážení pedagógovia,

pred niekoľkými dňami som sa vrátil z dovolenky v hoteli Silver Sands v letovisku Protagoras na Cypre. Bol som príjemne prekvapený, že časť zamestnancov tvorili mladí ľudia zo Slovenska, 7 z nich boli študenti Vašej školy.
Rad konštatujem, že spoločenský takt k zákazníkom-dovolenkárom, správanie sa a pracovná profesionalita Vaších študentov dokumentovali vysokú úroveň Vašej práce. Chcem Vás týmto spôsobom informovať, že pobyt Vaších studentov nepochybne výrazne prispel k ich kvalitám a rozšíril ich ľudský aj odborný obzor (konštatovali to aj sami) a že môžete byť na nich hrdí.
Prajem Vám, aby sa Vám v neľahkej práci aj naďalej darilo a aby mnou spoznaná malá vzorka Vaších študentov predstavovala kvalitu celej Vašej študentskej obce.

Jozef Šima

cyprus10.jpg

Prajeme pekný deň,

v dňoch 23.8 - 2.9. sme boli s manželkou na dovolenke na ostrove Cyprus, ubytovaní v hoteli SILVER SANDS. Stretli sme sa tam pri stravovaní s Vašimi absolventami, ktorí nás obsluhovali. Chceme sa touto cestou poďakovať Vám i Vašim žiakom za dobrú reprezentáciu v zahraničí. Tak príjemné, ochotné a milé dievčatá som už dávno nestretol a to mám 66 rokov. Vaša akadémia môže byť na nich pyšná. Prajeme im touto cestou veľa šťastia, všetko len to naj.... a hlavne úspešné ukončenie štúdia, v čo pevne veríme.

Ing. Milan Antl s manželkou