Prvá Slovak Bar Show

Slovak Bar Show bola jednodňová udalosť kombinujúca všetko od workshopov od svetových osobností, cez ochutnávky spiritov, piva a vín až po pop up bary a lahodné cocktails.

Udalosť bola venovaná pre každého, kto chce nadviazať nové kontakty, vzdelať sa v hospitality industry či zažiť čaro Banskej Bystrice a stredného Slovenska.

Podujatia sa za našu školu zúčastnili kolegovia Mgr. Marek Soták, Mgr. Veronika Vojtková, Mgr. Ľudmila Harčariková, Ing. Mgr. Alena Goliášová a Mgr. Marek Šebej a za žiakov  Sebastián Zima. Účasť na podujatí bola pre nás všetkých nesmiernym obohatením a zároveň inšpiráciou do ďalšej práce.

Nové vedomosti, kontakty a celková atmosféra bola podnetným štartérom pre organizovanie tohoročného jubilejného

-  25. ročníka medzinárodnej barmanskej súťaže juniorov „Eurocup 2017“

súčasťou ktorej bude tiež súťaž mladých baristov

-  „Eurocup barista junior 2017“.

Všetci veríme, že organizátori historicky prvej Slovak Bar Show budú dostatočne zapálení pre barové dianie a hlavne budú mať dostatok času, aby si popri svojich pracovných aktivitách našli čas na usporiadanie ďalšieho ročníka  a tak budú môcť odovzdať svoje vedomosti  a hlavne praktické skúsenosti z barového a baristického sveta svojim nasledovníkom.