Novinky zo sveta cakedesignu

Stredná odborná škola obchodu a služieb na ulici SDH v Prešove organizovala v priestoroch svojej reštaurácie SEN seminár, ktorý sa konal 6. decembra 2017.

Seminár na tému  „Novinky zo sveta cakedesingu“ poskytol účastníkom možnosť získať teoretické informácie a praktické zručnosti pri spracovaní modelovacích hmôt a zdobení medovníčkov.

Atmosféra seminára sa niesla vo veľmi príjemnom prostredí a kolektíve účastníkov a čo bolo hlavné, poskytli nám konkrétne rady ako pracovať s týmto materiálom.

Vďaka lektorom: Milanovi Šteinerovi a Miroslavovi Wallovi sa všetci zúčastnení obohatili o nové súčasné trendy  v cukrárskom odbore.

Na seminári sa za školu zúčastnili kolegyne: MVDr. Angela Strečková, PaedDr. Gabriela Mojzešová  a Ing. Anna Bačiková.