Deň študentstva - Imatrikulácia 2016

Pri príležitosti osláv Dňa študentstva sa uskutočnila Imatrikulácia žiakov 1. ročníka. V sále PKO sa o deviatej hodine opäť po roku zišli hoteláci z Baštovej. To preto, aby staršie ročníky prijali medzi seba tohoročných prvákov.

Podľa ohlasov sa imatrikulácia vydarila a nepotrebovali sme toho veľa – prvákov a ich triednych, vtipné súťaže, dobrú hudbu na podporu veselej, uvoľnenej atmosféry. A vystúpenie známeho herca, pedagóga a míma Juraja Benčíka, ktorý istý čas pôsobil ako klaun v svetoznámom Cirque du Soleil. Do svojich pantomimických čísel šikovne zapojil nielen žiakov, ale i učiteľov. Stačilo málo, ale bolo toho veľa. Veď sa pozrite na fotografie.

P.S.: Ďakujem žiakom animátorom zo IV. A a ich učiteľke Monike Tóthovej za pomoc pri organizovaní vydarenej imatrikulácie.

Mgr. Zuzana Bavoľárová, koordinátorka ŽŠR