G&T Bled Cup 2019

Žiaci IV. B triedy Matej Batík a Dominik Dobránsky sa v dňoch 5.-7. 4 2019 zúčastnili 14. Ročníka G&T Bled Cupu v slovinskom mestečku Bled.

Barmanská súťaž preverila našich žiakov z komunikačných schopností v anglickom jazyku, zručností v príprave miešaných nápojov, z vedomostí barmanského sveta a v neposlednom rade z kreativity pri vymýšľaní drinku pri príprave na súťaž. Žiaci mali za úlohu vymyslieť drink, ktorý súvisí s obrazom, ktorý im organizátori poslali. Žiaci si zo súťaže odniesli množstvo skúseností, nových známostí a skvelé zážitky. Matej Batík sa umiestnil na krásnom 18. mieste a Dominik Dobránsky na 11. mieste. Dominik vyhral aj špeciálne ocenenie za najlepšie využitie sponzorských spiritov, poskytované firmou g3spirits. Na súťaž žiakov pripravoval PhDr. Marek Šebej, MBA.