Naša zahraničná prax

Charaki-Beach-Party-040.jpg       Tohto roku sme mali možnosť zúčastniť sa zahraničnej praxe na Rodose, konkrétne v hoteli LINDOS BAY. Bola to naša prvá zahraničná prax, takže sme mali pochopiteľne strach a obavy.

      Náš prvý dojem z hotela bol viac než dobrý a všetky obavy z nás opadli po absolvovaní úvodného pohovoru u manažéra. Všetci zamestnanci sa k nám správali milo a vždy nám pomáhali. Táto prax nám umožnila zdokonaliť sa v anglickom a nemeckom jazyku, taktiež v servise a dala nám veľa skúseností a samozrejme zážitkov i priateľov, ktorých si ešte dlho budeme pamäť. Sťažovať sa možno len na horúčavy, niekedy až neznesiteľné, na ktoré sa dá postupom času zvyknúť.

     Ako sme spomínali, bola to naša prvá zahraničná prax, takže ju nemáme s čím porovnávať. Naše očakávania však splnila a preto chceme každému odporúčať, aby sa aspoň raz zúčastnil takejto praxe. Aj keď to nie je bohvieako zaplatené, garantujeme vám, že sa budete chcieť vrátiť aj o rok –  tak ako my.

     Keď ubehli 4 mesiace a vedeli sme, že je “koniec“, uvedomili sme si, že tento zahraničný pobyt nám dal oveľa viac ako sme si dokázali predstaviť.

 

                    Mária Drabová, Veronika Danková, Mária Kseničová 4.A